• הדפסה
  • סימנייה

מידע נוסף

מסורת שתחילה צריך ללמוד, כדי להתעלות מעליה.
נסיינות: מגרש האימונים של אהבה גדולה.
האינטואיציה שמקורה בכך שמכירים את המוצר על בוריו.
איכות טוטאלית היא דרישת הסף החיונית.

אלו הם רק מעטים מבין הערכים המשותפים ללאוואצה ולשפים איטלקיים ואחרים הנחשבים ביותר בימינו: המחויבות המתמדת של החברה למצוינות, והחוש שלה למחקר, מצאו את הזיווג המושלם עבורם בעולם של ה"אוט קוויזין". ההתחלה הייתה בשנת 1996, כאשר יצאה לדרך שותפות  Lavazza-Slow Food יצאה לדרך, וההמשך היה בשותפות עםאוניברסיטת פולנצו למדעי הגסטרונומיה. מרכז ההכשרה של לאוואצה הפך לשלוחה של האוניברסיטה, בה למדו לקראת תואר שני בלימודי הקפה.

היה זה מרכז ההכשרה, בדמות החטיבה המסורה שלו 'ניסויים במוצר', שנתן את הדחיפה הנוספת, שהייתה דרושה לחבירה של לאוואצה עם עולם ה"אוט קוויזין". הרעיונות, המבוססים על תחושה, של צוות לאוואצה, השתנו והיו לאופנים חדשים ליהנות מקפה.

הזיקה המחשבתית שנוצרה עם האופי הנועז והחדשני של שפים מפורסמים, איטלקים ובינלאומיים כאחד, ה"כוכבים" של הנובל קוויזין החדש, ניכרה מיד, ועד מהרה כוננו כמה שיתופי פעולה.

ההתחלה הייתה עם פראן אדרייה בשנת 2002, וההצלחה הראשונה של המיפגש הזה הייתה המופלא, כולל יצירתם של טכניקות חדשות וכלים ייעודיים (למן ה"ספריפיקאציה" ועד ל-CoffeeCooler). שיתופי פעולה נוספים נעשו בצוותא עםהשפים האיטלקיים המפורסמים קארלו קראקו ודווידה אולדאני.

לאוואצה שותפה גם לאירועי מזון חשובים אחדים: Lo Mejor de la Gastronomia, "הטוב שבגסטרונומיה" בספרד, Identità Golose "זהויות גרגרניות" באיטליהFestival Off ("הפסטיבל לאוכלי כול" Omnivore Food Festival) בצרפת.