• הדפסה
  • סימנייה

מאב לבן

לוח השנה של לאוואצה לשנת 2016, בשיתוף עם Slow Food

מאב לבן, העתיד מצוי בידיהם של מגיני כדור הארץ הצעירים.

ביום שני 28 בספטמבר, בקאשינה קוקאניה במילאנו, לאוואצה הציגו את לוח השנה החדש שלהם לשנת 2016 "מאב לבן", שהופק בשותפות עם Slow Food.

הנציגים של דור חדש של #EarthDefenders מופיעים כנושאי התצלומים מאת הצלם הקנדי הצעיר ג'ואי ל': גיבורים מודרניים של כדור הארץ, אשר, הודות למה שלמדו מאבותיהם, מגינים על המיגוון הביולוגי ומקדמים פיתוח בר-קיימא.

הכתבה המצולמת צולמה במרכז אמריקה ובדרומה, חודרת לנבכי נשמתם של המגדלים הצעירים הללוThe photographic reportage, shot in Central and South , ומנציחה אותם לצד הדורות הוותיקים יותר, בשעה שהם עובדים ולומדים. היא מראה אותם בהלוך הרוח העכשווי שלהם, מציגה את שאיפתם לשינוי, אך תמיד תוך כיבוד המסורת.


לוח השנה של לאוואצה לשנת 2016

לוח השנה של לאוואצה לשנת 2016, שנושאו "מאב לבן", מהווה המשך טבעי ללוח השנה של לאוואצה ל-2015, הנושא את הדיוקנאות האפריקניים מאת סטיב מק'קרי, וישמש כדי להעניק תמיכה - באמצעות המכירה שלו במהדורה מוגבלת - ליוזמה של Slow Food Terra Madre Giovani - We Feed the Planet, שבין 3 ל-6 באוקטובר תביא למילאנו, מ-120 מדינות שונות, יותר מאלפיים חקלאים צעירים, לדון בסוגיות הקשורות בסביבה, בקיימות, ובעתיד המזון.


אירוע ההשקה נערך בנוכחותם של ג'וזפה ופרנצ'סקה לאוואצה,
מייסדSlow Food קארלו פטריני, הצלם ג'ואי ל'
ואחדים מבין #EarthDefenders שהופיעו בלוח השנה.

לאחר האירוע, הצלם ג'ואי ל' חשף את סודות עבודתו במהלך סדנא שהייתה מיועדת ל-20 משתמשי אינסטגראם מוכשרים, שייתבקשו לדווח על אירוע Terra Madre Giovani תוך שימוש בתמונות.