• הדפסה
  • סימנייה

LAVAZZA ב- MILAN EXPO 2015

הקפה הרשמי בביתן האיטלקי

אנו חוגגים את 120 השניםהראשונות שלנו בתערוכת EXPO 2015 במילאנו, בתור הקפה הרשמי של הביתן האיטלקי, ומביאים את הניסיון הממושך שלנו בתחום הקיימות והחדשנות: בהתלהבות, מתוך אתיקה ומתוך שימת לב לטיב.

הגענו עד הלום, ואנו מציעים לציבור קפה שצמח באופן בר-קיימא ב-100% iTierra! Intenso , ומבחר של מתכונים ייחודיים שנוצרו על ידי מרכז ההכשרה של לאוואצה.

הארומה של קפה לאוואצה עולה מהמבנה שלPiazzetta del Caffè(כיכר הקפה), שעוצב על ידי פאביו נובמברה, האדריכל רב המוניטין. היא מתפשטת לכל מרחבי הביתן האיטלקי: מ- Martini Terrace (הטראסה של מארטיני) ועד מסעדת Peck. אבל היא נמצאת גם ב"סופרמרקט של העתיד" של 'קואופ' בתערוכת EXPO, ובשני בתי קפה-בארים ביריד Eataly Caffè Bar Vino Libero .


כיכר הקפה בלב
הביתן האיטלקי.

הכיכר היא המקום להיות בו במהלך EXPO 2015.

נכון, Piazzetta del Caffè, הכיכר המעוצבת סביב נושא הקפה בביתן האיטלקי, היא המקום לחוות חוויית קפה לאוואצה אותנטית. מכאן תוכלו לערוך מסע, דרך כל המעדנים האזוריים המצויניםשל איטליה. בלוויית כל המתכונים הבלעדיים, שמאפשרים למבקרים מכל קצווי העולם, לגלות את הבסומת האיטלקית בספל קפה.

"כיכר הקפה", הממוקמת בלב הביתן האיטלקי, באזור הדרומי מערבי, לצד רחוב הקארדו, מדגישה את ההיבט החברתי של הפסקת הקפה : רגע שנועד לשתף אחרים, המבשר של הרשתות החברתיות בנות זמננו, הפסקה שבה התקיימו תמיד חילופי דעות ורעיונות.

הפתיחה של לאוואצה בביתן האיטלקי, ב-EXPO 2015 במילאנו.
הפתיחה של לאוואצה בביתן האיטלקי, ב-EXPO 2015 במילאנו.

מרכז העצבים של הקיימות של לאוואצה.

מרכז העצבים של הקיימות של לאוואצה.

במהלך כל תקופת EXPO 2015, קאשינה קוקאניה במילאנו עתידה לארח את מרכז העצבים של לאוואצה לקיימות.

זהו פרויקט, שבו קפסולה להכנת קפה אספרסו איטלקי מיוצרת לראשונה, כך שניתן להופכה למרכיב בקומפוסט. הקפסולה מיוצרת עם Novamont, והיא אות מוחשי למחויבות לקיימות.
פרויקט שתוצאתו הייתה יצירה, בתוך מרכז העצבים לקיימות של לאוואצה, של חממה לימודית, שנבנתה על פי עקרונות ביו-אדריכליים. נוסף לכך, מחקר שפותח יחד עם הטכניון של טורינו, לגבי מיחזור מישקע הקפה, פגישות ודרכי הוראה שאורגנו יחד עם Novamont ואוניברסיטת פולנצו Slow Food - יאפשרו למבקרים להתבונן ביתר תשומת לב בנושאים בעלי זיקה לקיימות ולקץ החיים של המוצר.


הקריאה לפעולה ל"מגיני כדור הארץ", כרוז
שנחתם על ידי סטיב מק'קרי.

מן הגיבורה של שמן הארגאן במרוקו, עד לשומר של דלעות לארה בקניה, ועד לזקיף על משמר מטעי הקפה באתיופיה.

התמונות מרהיבות העין של סטיב מק'קרי - המעלות על נס את "מגיני כדור הארץ" ומופיעות בלוח השנה של לאוואצה לשנת 2015, שהופק בשיתוף פעולה עם Slow Food - הן סמלים המייצגים נאמנה את הפעילויות של לאוואצה במהלך החודשים של EXPO 2015. לפיכך לאוואצה מזמינה את כל המבקרים בתערוכה הבינלאומית להיות ל"מגיני כדור הארץ" (#earthdefenders), ומארחת את התערוכה הקרויה: "מידיים אלו: מסע לאורך נתיב הקפה" מאת סטיב מק'קרי, המתקיימת במוזיאון המדע והטכנולוגיה של מילאנו, מ-5 ביוני עד 5 ביולי.

לאוואצה בתערוכת EXPO 2015