• הדפסה
  • סימנייה

חנות הדגל של Lavazza נפתחה במילנו.

נתיב נפלא ורב חושי לטעימת קפה "כפי שמעולם לא ראית כדבר הזה".

אמנות הקפה מוצאת צורה חדשה של ביטוי בנתיב הרב-חושי של חנות הדגל החדשה של לוואצה. חלל בסגנון מדהים ומודרני עבור קפה "כפי שמעולם לא ראית כדבר הזה".

חנות הדגל החדשה של לוואצה נפתחה במילאנו ביום 19 בספטמבר בכיכר סן פדלה. חלל אקלקטי ועוטף, המחולק לארבעה אזורים, שבהם לוואצה מפגישה ומציעה את כל הניואנסים של הקפה שלה.

"הפתיחה במילאנו, עיר שהפכה להיות ההתייחסות לאיטליה בעולם בשנים האחרונות, היא חלק בלתי נפרד מאסטרטגית התפשטות בינלאומית רחבה יותר, שמטרתה החשובה והמאתגרת היא לתרום לחידוש הדימוי של המותג המסמן את השלב הראשון להקמת חנויות חדשות בשווקי המפתח העיקריים עבור החברה." - ג'וזפה לוואצה, סגן נשיא לוואצה

"אנו מאמינים מאד בפרויקט הזה שמטרתו להציע לכל אחד את ההזדמנות לחוות את הטוב ביותר בעולם של קפה לוואצה. אנו מפתיעים את הקהל בצורות ייחודיות של "קפה דיזיין", שנולדו ממומחיות מעמיקה בניסויים בשילוב עם עולם הגסטרונומיה הגבוהה, בחלל שבכל מרכיביו מבטא את הסיפור והנשמה של חברה שעוסקת תמיד בהפצת מסורת הקפה האיטלקית כולה עם מבט מתמשך לעתיד וחדשנות." - מרקו לוואצה, סגן נשיא לוואצה


Flagship Lavazza

"המסע בעולם קפה מתחילות באזור ""קפה דיזיין"" הקפה, המקצוע החדש שבו האוונגרד של עיצוב מזון פוגש קפה בצירופים חדשים ומפתיעים של טעם, שנוצרו בשיתוף פעולה עם שפים גדולים בעלי מעמד בינלאומי. מופע בישול אמיתי הפיח חיים בחידושי גורמה מרהיבים כגון מקצפות, קוויאר, קוקטייל קפה וטעמים בלתי צפויים לתחושות טעם חדשות"

באזור קלוי טרי ניתן לגלות את אמנות הקלייה והערבובים, שהובא לעולם על ידי המייסד לואיג'י לוואצה בשנת 1859. הלקוחות יוכלו לסייע בעיבוד הפולים בתוך מכונות הקלייה המיוחדות ויוכלו לטעום ולרכוש לאחר מכן ממבחר סוגי פולי המקור והתערובות הטובים ביותר .

בפינת הקפטריה ניתן לטעום את התערבות המבוקשות של לאווצה ביחד עם מתכונים היסטוריים ומגוונים מקומיים של האספרסובחלל Slow Coffee, לבסוף, המוקדש לקסם המיצוי המדגיש את מצוינות פולי המקור והתערובות על פני שיטות הכנת הקפה השונות, של הסיפון, של קמאקס, בישול קר ולסיום במוקה הקלסית.

כדי להפוך את החוויה למושלמת, מוצע האוכל הודות לייעוצו של השף המפורסם Albert Adrià, המטבח האיטלקי המסורתי זוכה לפירוש מוחדש בצורה של נגיסות קטנות עם מרכיבים באיכות הגבוהה ביותר.

הזדמנות חדשה בלתי נשכחת לחיות את הקפה לוואצה על הנתיב הזה הכורך ומספק את כל החושים.