• הדפסה
  • סימנייה

לאוואצה זוכים ב'גראנד סלאם'

שני עולמות מתאחדים, כדי להציע בידור מרגש

לאוואצה מעלה על נס טניס טוב, והאיטלקים נהנים מטעם הניצחון. אחרי שלאוואצה הביאו את הפסקת הקפה לוימבלדון בשנת 2011, השנה ראתה את אספרסו לאוואצה מגיע למגרשי החימר של רולאן גארוס ולמושבים של U.S. Open.

טורניר U.S. Open השנה היה ממוזל, וראה את איטליה מככבת ב'פינאלה' מלהיב בגדול, שהסתיים בכך שפלאביה פנטה עמדה על דוכן המנצחים.

הודות ללאוואצה, קפה -טקס כלל איטלקי, המזהה אתBel Paese ("הארץ היפה"), ואשר האיטלקים גאים בו - מזוהה כעת גם עם ההפסקות של אלו, אשר בין סט לסט, נהנים מן האירוע היוקרתי ביותר בעולם הטניס: ה'גראנד סלאם'.

זאת הסיבה לכך, שלאוואצה תמיד הקפידו מאוד, להשתמשבשפה של אהבה והתלהבות.


"אנו חולקים ערכים רבים, כגון מסורת, חדשנות, טקסיות, משיכה בינלאומית ומעל לכול - אהבה נלהבת."

ציטוט מפי ג'וזפה לאוואצה


לאוואצה וטניס
וזו הייתה הסיבה לכך, שלאוואצה חתמו עלשותפות בלעדית עם שלושה מבין הטורנירים 'גראנד סלאם'.

יותר משני מיליון חובבי טניס יכולים כעת לטעום אספרסו איטלקי אמיתי, בגירסה האתלטית ביותר שלו, שתוכננה עבור כל מי שרוצה ליהנות מהטקס של קפה טוב, מבלי להחמיץ אף חבטה על המגרש.


"ההסכמים עם וימבלדון, עם טורניר U.S. OPEN וכעת גם עם רולאן גארוס [...] הם בעלי משמעות שיש לה ערך מוסף גדול בהרבה משותפות עסקית […]. שני העולמות, של הקפה ושל טניס טוב, משלימים זה את זה יותר מכפי שניתן לשער."

ציטוט מפי ג'וזפה לאוואצה


לאוואצה וטניס

נוסף לכך, הודות לשותפות עם קרולינה ווזניאצקי, שגרירת המותג במסגרת ה'גראנד סלאם', לאוואצה מתעתדת להפוך לקפה הרשמי של אוהבי הקפה בכל רחבי העולם.

כייש יותר לטעום בספל קפה.