• הדפסה
  • סימנייה

מידע נוסף

פרטים נוספים תמצאו בדף הפייסבוק של לאוואצה. עבור

חודשים ספורים בלבד לאחר השותפות המוצלחת של לאוואצה עם טורניר הטניס היוקרתי בווימבלדון שם הקפה שלה הוא הקפה הרשמי של המשחקים – חוזרת החברה עם שותפות נוספת באירוע סורט רב חשיבות, והפעם מדובר בגולף, ענף ספורט שיודע כיום שגשוג גדול באיטליה, עם יותר מ-100,000 שחקנים.

לאוואצה הם אחד המממנים החשובים באליפות איטליה הפתוחה השבעים של לינדט Open d’Italia Lindt. טורניר זה הוא חלון הראווה הבינלאומי הגדול ביותר של גולף באיטליה, והוא גם הצלע האיטלקית של European Tour היוקרתי.

אליפות הפתוחה תיערך בין התאריכים 19 עד 22 בספטמבר 2013 במסלול הגולף בטורינו,Circolo Golf Torino La Mandria. מסלול זה הוא אחד הטובים ביותר באיטליה, ויצאו ממנו כישרונות גדולים, כולל האחים אדוארדו ופרנצ'סקו מולינארי.

לאוואצהתהיה נוכחת ב-Open d’Italiaבתור מממן חשוב, וספק רשמי, עם דוכני קפה שיהיו ממוקמים בפינות שונות של המסלולבמועדון הגולף.

בכפר המכירות יהיה בית קפה שיגיש מיגוון משקאות גדול, למן האספרסו הקלאסי, ועד למתכונים יצירתיים יותר, כגון הLavazza Cappuccino Open 2013, משקה מיוחד שתוכנן עבור אירוע זה במיוחד. ה-Lavazza Village ניחן בעיצוב מיוחד, בצורת כדור גולף ענקי, סמוך לחור ה-12. זהו מיתחם מסביר פנים, שם חובבי הגולף הצופים בשחקנים בצד המסלול, יוכל ליהנות מהפסקה רוגעת. ב- (סלון לאוואצה)Lavazza Lounge שבכפר הכנסת האורחים, יתקיימו מיפגשי עיתונאים ומיפגשים עם כוכבי הטורניר.

מתן החסות משקף את הערכים של ספורטיביות, מצוינות ומסורת, המשותפים ללאוואצה ול-Open d’Italia, וכן מדגיש גם את השאיפה להעניק לציבור הרחב את החוויה האולטימטיבית של הכנסת האורחים האיטלקית הטיפוסית, שקפה לאוואצה הוא הסמל הבינלאומי שלה.