1927
גדילה וצמיחה - מחנות לעסק קטן. במהלך השנים הראשונות שלאחר המלחמה, טורינו חוותה שגשוג כלכלי: Fiat החלה לייצר רכבים במפעל בלינגוטו והחנות של Lavazza צמחה והפכה לחברה קטנה.
1927
חדשנות

חברת Luigi Lavazza SpA הוקמה בשנת 1927, ברחוב Corso Giulio Cesare 65. החברה כללה את לואיג'י לוואצה, את אשתו אמיליה ואת ילדיו מריה, מריו וג'וזפה, שכונה בפה. הם הקימו את חברת Luigi Lavazza עם הון של 1.5 מיליון לירטות. זו הייתה נקודת התחלה למסע לכיבוש המחוז, עם צי של רכבים ורשת מכירות. זהו עונג גדול עבורנו להציג ולהדגיש את התפקיד החשוב שמילאו שתי הנשים - אמיליה ומריה, כחלק מחמשת מייסדי החברה.

מוצר

במהלך שנים אלה Lavazza התחילה להשתמש בנייר פרגמנט: אריזה שמורכבת משתי שכבות נייר, ששומרת על כל טעמו של הקפה. שיטה זו אפשרה למשפחות לקנות כמויות גדולות יותר של תערובת הקפה שלהן, ולאחסן אותן בביתן למשך מספר ימים. זה היה הצעד הראשון בדרך לפיתוח האריזה של Lavazza שאנו עדיין רואים בחנויות היום.

תקשורת

שם החברה - Luigi Lavazza - מופיע בחוברת שפורסמה עבור אוסף הדמויות "Concorso del Leone"‏ (1937), ביחד עם השמות של חברות אחרות שהיו גם הן מעורבות ביוזמה.

המשך המסע
1947