מפעלי ייצור
קפה, תשוקה ומומחיות במערכת הייצור של Lavazza

המערכת התעשייתית של Lavazza נחלקת לשישה מפעלי ייצור: שלושה מהם יושבים באיטליה, אחד בצרפת, אחד בהודו ואחד בברזיל. המוצרים שמיוצרים באתרים באיטליה מיועדים לשוק הבינלאומי, בעוד אלה שמיוצרים באתרים הזרים מיועדים לשוק המקומי.

בעולם
טורינו
טורינו
המפעל הראשון בהיסטוריה
קלייה ואריזה של מוצרים גרגיריים וטחונים (קלוי וטחון). בטורינו יושב אחד המפעלים הגדולים והחדישים ביותר בעולם קליית וייצור הקפה. כל שלב בתהליך נעשה באופן אוטומטי ונשלט על ידי מערכת ממוחשבת.
גטינארה
גטינארה
המקום שבו נולדה המכירה האוטומטית
הקפסולות עבור מכשירי Lavazza Espresso Point,‏ Lavazza BLUE ו-Lavazza A Modo Mio מיוצרות בגטינארה. החברה ביצעה לאחרונה השקעות חדשות כדי להגביר את פעילות הייצור ולצורך השדרוג הטכנולוגי של המפעל.
פוזילי
פוזילי
מאיטליה, Dek לעולם כולו
מפעל הייצור בפוזילי, שהוקם בשנת 1991, מוקדש לסילוק הקפאין מקפה ירוק באמצעות שיטה טבעית שמתבססת על פחמן דו חמצני, תרכובת שמצויה באופן טבעי באוויר שאנו נושמים ובמים המוגזים שאנו שותים.
צרפת
צרפת
בשוק הצרפתי עם Carte Noire
בשנת 2016, Lavazza שילבה בתוך המבנה התעשייתי שלה את מפעל הייצור שממוקם בלברון בצרפת, באזור לנגדוק-רוסיון. כך היא מיקמה את עצמה בתוך אחד מחמשת שווקי הקפה המובילים בעולם, שהנו כיום השני בחשיבותו עבור החברה.
הודו
הודו
מוצרים עבור שוק המכירות המקומי
בשנת 2007, Lavazza הקימה בהודו את חברת הבת התשיעית של הקבוצה. מפעל הייצור בסרי סיטי, במדינת אנדהרה פראדש בהודו, מספק את צרכיו של שוק המכירות המקומי ומייצר קפה עבור השוק הפנימי.
ברזיל
ברזיל
מבמפושטה, קפה לברזיל
בשנת 2008, Lavazza רכשה את שתי החברות Café Grão Nobre ו-Café Terra Brasil. מפעל הקלייה והייצור בברזיל, באתר הנופש טרס ריוס, במדינת ריו דה ז'ניירו, מספק את צרכיו של ערוץ שירותי המזון המקומי.